Петро Мельник в Каліфорнії провалив проби на роль в голлівудському фільмі

Петро Мельник

Колишній ректор Національного університету Державної податкової служби Петро Мельник перебуває у штаті Каліфорнія, де він нещодавно cпробував себе на роль в кіно у Голлівуді. Про це повідомили в Генпрокуратурі у відповідь на депутатський запит Геннадія Москаля.

Відомо, що раніше Петро Мельник надіслав до Голлівуду власне резюме актора, із прикріпленим відеозаписом професійно зіграної ним на показ симуляції хвороби серця. Відразу кілька кінокомпаній зацікавились акторським талантом Мельника і запросили його на проби. Однак, як стало відомо, акторські проби Петро Мельник не пройшов“, – йдеться у відповіді.

Надійні джерела в Голлівуді також повідомили, що з акторським талантом у Мельника все в порядку, але завадила погана англійська екс-ректора. “Він навіть хабара намагався дати продюсерам, але і це не допомогло“, – зазначають джерела.

Наразі Петро Мельник знаходиться на у місті Сан-Маркос, Каліфорнія, США, відходячи від чергової поразки.

Нагадаємо, екс-ректор Податкової академії був затриманий 27 липня за звинуваченням у вимаганні та отриманні хабара, пізніше він був госпіталізований, знаходився під домашнім арештом, звідки утік, позбувшись електронного браслету. Пізніше з’явилась інформація, що Мельника немає на території України і його оголосили в міжнародний розшук. Наразі стало відомо, що екс-ректор знаходиться у Каліфорнії.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Міжнародні новини // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Петро Мельник в Каліфорнії провалив проби на роль в голлівудському фільмі.