Компанія Warner Bros. екранізує книгу Януковича

Віктор Янукович

У США екранізують книгу Президента України Віктора Януковича “Opportunity Ukraine”, видану 2011 року. Про це повідомила прес-служба компанії Warner Bros. Entertainment.

У повідомленні йдеться, що бажання екранізувати книгу Президента України, після її прочитання, виявив голова Warner Bros – Баррі М. Мейєр.

За словами Мейєра, про книгу він дізнався від друзів, які часто відвідують Україну через бізнес. І мемуари Януковича йому сподобались настільки, що він прочитав їх двічі.

Я не розумів, наскільки перспективною є Східна Європа, як економічно, так і в соціальному плані. Україна, до знайомства з роботою Віктора Януковича, була для мене абсолютно невідомим куточком світу“, – зазначив Баррі М. Мейер.

Крім того, відомо, що уже зараз над сценарієм до нового фільму працюють одні з найкращих сценаристів світу. Також ведуться пошуки локацій для зйомок фільму в Україні. І вже найближчим часом розпочнуться кастинги на головні ролі в картині.

Як зазначили в компанії, бюджет майбутнього фільму становитиме $70 млн. За чутками, половину бюджету піде на гонорар Януковичу. Таким чином, Віктор Федорович стане найдорожчим автором Голлівуду.

Фільм вийде на широкий екран 2015 року.

Нагадаємо, на 320 сторінках тексту, написаних особисто Віктором Януковичем, йдеться про Україну, як унікальне місце для інвестування та як країну з невичерпним економічним потенціалом.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Україна // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Компанія Warner Bros. екранізує книгу Януковича.