За народження дитини українцям видаватимуть триколісний велосипед

Дитина на велосипеді

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту затвердило програму сприяння народжуваності в Україні. Батькам новонароджених, окрім грошової допомоги, з липня 2013 року видаватимуть триколісний велосипед вітчизняного виробництва, оприлюднено на офіційному сайті Міністерства.

Спеціально створений Міністерством Комітет з визначення потенційно важливих заохочень для сприяння збільшенню народжуваності в Україні (КВПВЗСЗНУ), досліджував різні варіанти заохочень протягом року. Вчені Комітету зробили висновок, що саме триколісний велосипед, а не інші досліджені заохочувальні подарунки від держави, зможе підвищити народжуваність в Україні на 18,3% за друге півріччя 2013 року, порівняно з аналогічним періодом 2012-го.

Ми опитали близько 1000 сімей дітородного віку, які поки вагаються, чи народжувати їм дітей. Серед варіантів заохочувальної допомоги ми розглядали молоковідсмоктувач, запас дитячих панамок, телевізор “Електрон” з діагоналлю 108, набір вудочок-трансформерів, також були і традиційні подарунки – запас гречаної крупи на 6 місяців, привітальна відкритка формату А4 та інше, – звітує про результати виконаної роботи Голова КВПВЗСЗНУ Інокентій Дітолюб. –  Проте 72% респондентів віддали перевагу саме велосипеду! Крім того, ми забезпечимо значну кількість безробітних роботою, які за планом повинні виготовити 521,7 тис велосипедів “Гном-4”.

Для отримання велосипеда, окрім затверджених раніше документів, до відділу соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації) потрібно буде подати довідку з пологового будинку про те, що новонароджена дитина ще не має велосипеда.

Нагадаємо, проведена минулого року Міністерством акція з вимикання електроенергії у всіх областях України, не принесла бажаних результатів – збільшення зачаття в цей період так і не було зареєстровано.

Юлія Толстих спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: За народження дитини українцям видаватимуть триколісний велосипед.