Внаслідок аварії на Новогродівській шахті № 2 народилось одиннадцять шахтарів

Впродовж минулого тижня, з 18 по 24 червня, у місті Новогродівка Донецької області народилось одинадцять немовлят – усі хлопчики. Батьки усіх новонароджених працюють на шахті №2 “Новогродівській”, і вже заявляють, що їх чада підуть по їх стопам і стануть шахтарями, повідомляє стінгазета шахти номер два.

От як весело вийшло, – ділиться враженнями новоспечений батько Микита Михалків, – Рівно дев’ять місяців тому на шахті трапилась серйозна аварія, поламалось обладнання, і роботу призупинили. Цілий тиждень всі гірники сиділи вдома. Сиділи вдома буквально – бо ж зарплату не виплачували пів року, не було за що з дому вийти. І тепер стало зрозуміло, як всі час каратали [усміхається].

Керівництво “Новогродівської” шахти №2 висловило гордість за свою причетність до збільшення народжуваності в регіоні; крім того, в знак підтримки сімей гірників пообіцяло частково виплатити заборгованості по зарплаті усім одинадцятьом шахтарям.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: Внаслідок аварії на Новогродівській шахті № 2 народилось одиннадцять шахтарів.