Чоловік повісився коли дізнався, що його дружина – транссексуал

Інколи правда може виявитись смертельною. Так у Хмельницькому 46-літній Андрій П. покінчив життя самогубством після шокуючого зізнання своєї дружини. Коли Олександра П. (дружина) розповіла йому, що народилась Олександром а пізніше змінила свою стать, чоловік не зміг витерпіти багаторічної брехні і наклав на себе руки шляхом повішення, повідомляє ІА “Схід-Інфо”.

Андрій дуже любив Сашу, – розповідає близький друг покійного Тимур, – Йому завжди подобалось, що з нею він може і футбол подивитись під пиво, і на рибалку разом з’їздити, і про машини поговорити. Вона без його допомоги могла сантехніку або електрику відремонтувати – він просто обожнював її сильні мозолисті руки… І хто би міг подумати?!

Він не дожив до нашого срібного весілля трохи менше місяця, – розповідає заплакана дружина самогубця, – А все почалось того дня, коли ми випадково зустрілись з Васьою – він мій хороший друг, ще до зміни статі знались. Коли чоловік прийшов додому і побачив, як ми з Василем на кухні випиваємо, а потім ще й пісень батярських почали співати, на руки одне одного клаcти… Словом, він почав сильно ревнувати. І я розповіла, що ми з Васьою колись разом фрезерувальниками в одному цеху працювали…

Ну а потім довелось і всю правду розповісти – що я не завжди була жінкою. Ось це і було помилкою. Він не зміг витерпіти, що між нами цілих 25 років була таємниця – дуже вже правду любив…

Нагадаємо, обманювати негарно.

UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , // Постійне посилання: Чоловік повісився коли дізнався, що його дружина – транссексуал.