Хокеїст змінить стать аби продовжити кар’єру

Жіночий хокей

Нападник білоцерківського ХК «Білий Барс» Віталій Босяченко, котрий наприкінці минулого року анонсував завершення власної кар’єри гравця, заявив про зміну планів. Свій шлях у професійному спорті 42-річний хокеїст вирішив продовжити не в якості тренера, як передбачалося до цього, а в якості… хокеїстки!

За інформацією сайту вболівальників «барсів», Віталій прийняв запрошення канадської команди «Мужній Вайтхорс» (англ. “Manly Whitehorse”) з міста Вайтхорс, що є столицею території Юкон, Аляска. Колектив виступає у Жіночій американській хокейній лізі, де з року в рік посідає останні місця. Та на трибунах під час матчів «білих кобил» яблуку ніде впасти, адже вони аж ніяк не виправдовують вислів «слабка стать», натомість демонструють найжорсткіший у дивізіоні стиль гри. Справа в тому, що всі гравчині клубу – колишні чоловіки, як і його президент Джозефіна О’Коннелл, власниця місцевої шлюбної агенції для транс-сексуалів.

Сам Босяченко стверджує, що іншого виходу зі скрутної фінансової ситуації, яка склалася в його сім’ї, він не бачить:

«У мене жінка та троє неповнолітніх дітей. Працюючи тренером в Україні [закордоном потреба у фахівцях такого рівня відсутня – ред.] я зароблятиму хіба що їм на їжу, а треба ж ще десь жити, з одягу щось купувати… Аж тут цікава пропозиція з-за кордону, ну як не погодитися?».

За словами спортсмена, дружина не проти того, що він змінить ковзани на жіночі. Подружжя впевнене, що діти з віком теж зрозуміють, чому у них дві мами.

Операція зі зміни статі запланована на 9 липня та вже оплачена «Мужнім Вайтхорсом». Якщо вона пройде успішно, Віталіна Босяченко стане першою в історії українкою у професійному хокеї.

Іван С. спеціально для UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , // Постійне посилання: Хокеїст змінить стать аби продовжити кар’єру.