Україна прийматиме перший чемпіонат СНД з Angry Birds

Улітку наступного року чемпіони країн пострадянського простору з культової відеогри Angry Birds (укр. – злі птахи) вперше зійдуться разом, аби виявити трійку найсильніших, які представлятимуть СНД на фінальній частині чемпіонату світу в Гельсінкі. Сьогодні стало відомо, що чемпіонат СНД з Angry Birds пройде у місті Біла Церква, що на Київщині.

Вибороти право проведення регіонального етапу планетарних змагань українському місту вдалося непросто, адже конкуренцію йому складали російська Перм і дві столиці — Єреван (Вірменія) та Душанбе (Таджикистан).

На Україну вибір журі пав із ряду причин. Чи не найголовніша з них — це наявність усієї необхідної інфраструктури, що залишилася після Євро-2012. Вже вирішено, що «пташине» містечко буде зведено на території найбільшого в країні дендрологічного парку «Олександрія» (знаходиться на околиці Білої Церкви).

Подію вже прокоментував заступник білоцерківського міського голови Віктор Сокіл: «Це позитив, безумовно. Туристи, чомусь, оминали наше місто під час футбольного чемпіонату Європи, через що ми так і не змогли реалізувати понад вісімнадцять тисяч одиниць виготовленої напередодні сувенірної продукції з символікою міста… Сподіваємось, тепер ми це надолужимо» — цитує чиновника місцевий інтернет-портал БЦ-24.

Нагадаємо, Біла Церква — найбільше місто столичного регіону в Україні, як і Еспоо у Фінляндії, де три роки тому побачила світ перша версія Angry Birds.

Іван С., спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Спорт, Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: Україна прийматиме перший чемпіонат СНД з Angry Birds.