Сергій Власенко на запрошення Берлусконі поїде в Італію на заробітки

Сергій Власенко

Захисник екс-прем’єра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко планує поїхати на Апенінський півострів на запрошення екс-прем’єра Італії Сільвіо Берлусконі. Екс-депутат і адвокат займеться захистом Берлусконі в суді, повідомляє прес-служба партії “Батьківщина”.

Після парламентських виборів 2013 року італійська Феміда знову взялася за “справи Берлусконі”. Тільки в березні по Берлусконі має бути винесено три рішення, серед них і у скандальній “справі Рубі”.

Як виявилось, в Італії пристально слідкували за моєю діяльністю у справі захисту Тимошенко, – розповідає Сергій Власенко, – І, очевидно, високо оцінили мою професійність як адвоката. Від пана Берлусконі прийшла пропозиція, від якої… ще донедавна я б відмовився. Але, враховуючи репресивні дії з боку влади, у мене немає іншого вибору, як погодитись. Це зважене рішення, яке ми прийняли разом із Юлією Володимирівною.

За словами Власенка, своєю поїздкою до Італії він вб’є відразу двох зайців.

По-перше, оскільки в Україні працювати мені і так не дають (ні депутатом, ні адвокатом), я зможу продовжувати адвокатську практику із не менш шанованим клієнтом ніж Юлія Володимирівна, і теж екс-прем’єр-міністром. По-друге, побачивши, що у мене з’явився новий підзахисний, і я не зможу бути на слуханнях Тимошенко, влада нарешті відпустить мене за кордон, – а не арештує. І така перспектива мені подобається більше.” – говорить з надією Власенко.

Наразі екс-депутат нашвидкуруч проходить початковий курс італійської мови.

Нагадаємо, 6 березня Вищий адміністративний суд України позбавив депутатських повноважень народного депутата фракції “Батьківщина” Сергія Власенка. Крім того, прикордонна служба неодноразово відмовляла опозиціонеру у виїзді за кордон.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Сергій Власенко на запрошення Берлусконі поїде в Італію на заробітки.