Причетність Тимошенко до вбивства Щербаня визначить референдум

В Україні відбудеться всеукраїнський референдум щодо справи екс-прем’єра Юлії Тимошенко. За результатами референдуму буде остаточно визначено, чи причетна екс-прем’єр до вбивства Євгена Щербаня. Відповідний указ сьогодні, 28 січня, підписав президент України Віктор Янукович. Про це повідомляє ряд видань з посиланням на сайт президента.

Зважаючи на великий політичний резонанс “справи Щербаня” та численні прохання Заходу зробити суд над Юлією Тимошенко більш відкритим, було вирішено запитати думку народу з цього приводу, – цитують видання сайт президента, – Вже у березні буде проведено Всеукраїнський референдум, який визначить, чи причетна Юлія Тимошенко до вбивства у 1996 році в Донецьку депутата Євгена Щербаня.

Відповіді в бюлетені для голосування звучатимуть, за аналогією з судовою термінологією: “Винна” та “Не винна”.

У разі, якщо більшість українців проголосує за невинність Тимошенко, її можуть відпустити. Якщо ж народ встановить вину екс-прем’єра, їй загрожує довічне ув’язнення.

Цим вчинком влада хоче показати Європі та США те, наскільки Україна демократична країна. Але ж усім нам відомо: в Україні головне не те, як голосують, а те, як рахують.” – прокоментував ситуацію політолог Олег Піх.

Нагадаємо, 18 січня у Генеральній прокуратурі заявили, що завершили розслідування кримінальної справи про вбивство в 1996 році народного депутата Євгена Щербаня і підозрюють в організації вбивства Юлію Тимошенко. У відомстві не виключають засудження її до довічного ув’язнення.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Причетність Тимошенко до вбивства Щербаня визначить референдум.