Адвоката, який захищає в суді Власенка, звинувачують у побитті тещі

Олександр Плaхoтнюк

Адвокату Олександру Плахотнюку, який захищає в суді Сергія Власенка, що є адвокатом екс-прем’єра Юлії Тимошенко, висунули звинувачення у побитті власної тещі. Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

Адвокату Власенка Олександру Плахотнюку вручено повідомлення про підозру у неодноразовому скоєнні насильницьких дій фізичного характеру проти матері його дружини“, – уточнили у відомстві.

Відомо, що адвокат Власенка зараз знаходиться на допиті у слідчого в прокуратурі.

Теща Плахотнюка звинувачує свого зятя у тому, що внаслідок побутових сварок він, нібито, бив її два роки тому, – розповідає Віктор Сільванович, адвокат Плахотнюка, адвоката Власенка, адвоката Тимошенко. – Але тут неозброєним оком видно, що це звичайнісінька провокація проти юриста, з метою не дати йому виконувати свою адвокатську діяльність.

На думку адвоката адвоката адвоката Тимошенко, прокуратура почала кримінальну справу проти Олександра Плахотнюка, щоб той не зміг захищати в суді Сергія Власенка, який у свою чергу не зможе захищати інтереси Юлії Тимошенко, без помилування якої Україну не візьмуть в асоційовані члени Євросоюзу.

Адвокат Плахотнюка Сільванович також не відкидає, що найближчим часом і його у чомусь звинуватять.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Адвоката, який захищає в суді Власенка, звинувачують у побитті тещі.