У далеких селах України досі транслюється телеканал УТ-2

УТ-2. Телеканал

Під час вимірювання телевізійної аудиторії фахівцями компанії Gfk Ukraine був виявлений дивний факт: у деяких віддалених селах досі йде трансляція телеканалу УТ-2, передає видання «Телекритик Г».

У ході дослідження було виявлено, що в деяких селах Житомирщини УТ-2 досі транслюється на одній хвилі з 1+1 з 12:00 до 14:00, а на Закарпатті з 10:00 до 14:00.

У Gfk Ukraine поки не можуть пояснити цей феномен, а місцеві жителі у свою чергу не можуть зрозуміти здивування фахівців.

«За останній час УТ-2 став набагато цікавішим, ніж решта каналів, – заявив житель смт Тересва Закарпатської області, який попросив називати його просто Тоні Лунатіком. – Буквально вчора показували нові серії “Коломбо” і дуже цікавий документальний фільм про ювілей центру ендоваскулярної нейрорентгенохірургії. Ну і «Секрет Тропіканки» дивимося всім селищем. УТ-2 – це мій найулюбленіший канал після Мегаспорту».

«Це маячня якась! – прокоментував ситуацію в.о. генерального директора НТКУ Олександр Пантелеймонов. – Адже по УТ-2 ніколи не показували “Коломбо”».

Користуючись нагодою жителі смт Тересва просять переслати їм програму передач УТ-2 за травень 2002. За їх підрахунками, передачі саме за цей місяць зараз транслюються у їх містечку.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: У далеких селах України досі транслюється телеканал УТ-2.