“Студія квартал-95” зніме мильну оперу під назвою “Санта-Рада”

Володимир Зеленський

Після успіху сатиричного мультфільму “Сказочная русь”, його творці вирішили продовжити експерименти з жанрами. Скоро на телеканалі “1+1” з’явиться новий гумористичний серіал від “Студії Квартал-95”, повідомляє “Телекритика”. Нове творіння студії вийде у жанрі політичної мильної опери і називатиметься “Санта-Рада”.

На ідею багатосерійної мильної опери нас надихнув суд над Тимошенко, – розповідає художній керівник студії Володимир Зеленський, – Справа у вбивстві Щербаня така заплутана, така драматична, наче кимось написаний сценарій. Хтось у когось був закоханий, хтось комусь зраджував. Це все так по-українськи, і так легко можна перетворити у веселий сценарій.

За словами Зеленського, головними героями нового серіалу стануть відомі українські політики.

Павло Лазаренко буде крутити шури-мури з Юлією Тимошенко, Віктор Янукович з Інною Богословською, Віктор Ющенко з Ганною Герман, а Микола Азаров з Іриною Фаріон. Не всім політикам-чоловікам знайдеться пара у Верховній Раді, адже жінок у політиці менше. Тому декому доведеться спробувати себе в одностатевих стосунках – зокрема, один із комуністів та хтось, радикально налаштований. Час від часу політики будуть мінятись коханцями, зраджуватимуть одне одному, народжуватимуть назаконно-народжених дітей. У “Санта-Раді” все буде за законами жанру.” – резюмує Зеленський.

Відомо, що вихід пілотної серії серіалу заплановано на початок літа. Про довготривалість “Санта-Ради” говорить і контракт між “Студією Квартал-95” та телеканалом “1+1”, в якому передбачено показ серіалу аж до березня 2015 року включно.

UaReview

Опубліковано у Культура, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: “Студія квартал-95” зніме мильну оперу під назвою “Санта-Рада”.