Регіонали заявляють, що під Верховною Радою у них кидали сніжками з коктейлем Молотова

Депутатів закидали снігом

Депутат Партії регіонів Ірина Горіна заявила, що після закриття вечірнього засідання Верховної Ради люди, які були на мітингу, закидали її та інших жінок-депутатів, сніжками з коктейлем молотова. Про це вона розповіла “Українській правді”.

За її словами, після засідання Верховної Ради, вона зібралася пройти пішки до комітету, на вулицю Садову.

До нас із Льовочкіною [депутат від Партії регіонів – ред.] підбігла група людей з плакатами опозиційних сил. І все було б непогано, якби вони просто вигукували те, що про нас думають. Чути крики “Ганьба!” за час своєї депутатської діяльності я вже звикла. Але вони почали кидати у нас сніжками“, – заявила вона.

Тоді, за словами Горіної, її охоронець, в діалозі з охоронцем Юлії Льовочкіної, згадав про коктейль Молотова, який часто використовують під час акцій громадянської непокори.

І я злякалась, що після потрапляння у мене, сніжки можуть загорітись. А що? Ці опозиціонери на все здатні“, – додала Ірина Горіна.

Як відомо, 2 квітня під стінами парламенту пройшов мітинг опозиції, метою якого було призначення виборів в Києві на 2 червня. Незважаючи на мітинг і старання опозиції, Верховна рада так і не призначила вибори мера Києва.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Регіонали заявляють, що під Верховною Радою у них кидали сніжками з коктейлем Молотова.