Олександр Попов з робочим візитом відвідав Венецію

Венеція

Голова КМДА Олександр Попов з робочим візитом відвідав Венецію. Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради. Метою відрядження Попова, яке триває з понеділка, є отримання достатнього досвіду для боротьби з повенями, на які очікують незабаром у Києві.

Внаслідок аномального снігопаду, за три доби у столиці випало близько 50 млн тонн снігу, що є абсолютним рекордом за останні 100 років, – цитує прес-служба слова Попова, – До цього ніхто не був готовим. Зате тепер ми точно знаємо, що рано чи пізно увесь цей сніг перетвориться на воду. А хто краще розповість про місто у воді, якщо не мер Венеції.

Окрім боротьби з повінню, міський голова Венеції Джорджо Орсоні розповів Попову, як перетворити її у прибутки для міста.

Подейкують, результатом зустрічі став договір на поставку партії венеціанських гондол до Києва.

Нагадаємо, екологи прогнозують сильну повінь у Києві в результаті танення великої кількості снігу, що випав у 20-х числах березня. За їх словами, може бути затоплено половина Лівого берега, Конча-Заспа і Поділ.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: Олександр Попов з робочим візитом відвідав Венецію.