У Харківській області новонародженого назвали на честь президента – Вікфедян

Віктор Федорович Янукович

У містечку Мерефа Харківської області новонародженого хлопчика назвали незвичним ім’ям Вікфедян. Як повідомляє газета “Мереф’янський Вісник”, батьки заявили, що назвали так сина на честь президента України Віктора Федоровича Януковича.

У Мерефянському РАГСі повідомили, що у їхньому місті батьки дуже часто стали давати своїм дітям незвичайні імена. Так 2012 року в Мерефі зареєстровано народження хлопчиків з іменами Хлопчик, Ключ-на-18, Альона, Єнакієве, Оптімус Прайм, Михалич, Сабзіро, Кефір, Шмон, Чіча, а також дівчаток Каністра, Борода, Клава Антуанетта, Ъ, Лолабай, Чіча, Кірпіч. Крім того, серед них були і трійнята Немишля, Мишля і Кудишля.

Частина батьків повернулися до старої радянської традиції називати дітей на честь політичних діячів або подій. У зв’язку з цим були зареєстровані імена Вікфедян (Віктор Федорович Янукович), Покравня (скорочено від Покращення вже сьогодня), Дапашліви (на честь відомого вислову Миколи Азарова) і Паррегашесе (Партія Регіонів наше все).

Психологи приватної клініки «Черепахасобака», що крім іншого займаються вивченням природи появи незвичайних імен, пов’язують цю тенденцію з бажанням батьків виділити своїх дітей серед інших.

Якщо так піде і надалі, то невдовзі серед своїх однолітків будуть виділятися діти з іменами Іван, Сергій, Дарія, Наталія, Чіча,” – обурюється психолог клініки «Черепахасобака» Колайдер Іванович Миш’як.

З ним згоден і його колега, психолог-сантехнік, Теплодир Васнецов.

Це ж жах якийсь. Яке слово на вулиці не промов – відразу відгукується якась дитина!” – авторитетно, але з нотками паніки, заявив Теплодир.

Представники Мереф’янського РАГСу Серена Вільямс і Джонні Кейдж також відзначають масове надходження заяв від населення на зміну своїх імен і прізвищ. Так, Іван Мороз захотів поміняти своє ім’я на Сильний, Степан Мозочок вирішив змінити прізвище на Гіпоталамус, Клавдія Сталлоне вирішила повністю змінити ім’я і прізвище на Серену Вільямс, Петро Козявкін побажав стати Джонні Кейджем, а тезка відомої письменниці Дарья Донцова стала Агатою Крісті.

Представники РАГСу не можуть пояснити, з чим пов’язане масове бажання населення змінити своє ім’я. Та серед місцевого населення ходить думка, що причиною, яка спонукає їх співгромадян називати своїх дітей дивними іменами або міняти свої власні імена, став побудований недавно в цьому районі завод з виробництва клею.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика, Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: У Харківській області новонародженого назвали на честь президента – Вікфедян.