У Харкові кіт Василь і бабак Тимко поборються за крісло мера

Бабак Тимко

Харків’яни хочуть бачити на посаді харківського міського голови місцевого бабака Тимка, який протягом останніх трьох років передбачає ранню весну. Про це свідчать результати опитування, проведеного у Харкові на базарі агентством ОБС.

Найближчий конкурент бабака – це кіт Василь, який, за даними опитування, програє в електоральних симпатіях. Кота звинувачують у корупції, а саме – крадіжці карасів із рибних рядів Центрального ринку.

Балотуються на виборах і кандидати-люди, але харків’янам вони всі – на одне обличчя.

Ви розумієте, був у нас мером Геннадій Адольфович, харизматична людина, Царство Небесне. А нинішні кандидати всі якісь бліді на його фоні. Тому хай краще переможе на виборах мера наш корінний харків’янин бабак Тимко, а вже його заступниками зможуть бути й нинішній секретар міськради Ігор Терехов і його опонент Михайло Добкін. Нарешті в Харкові, як у деяких містах цивілізованого світу може стати мером не якась людина, а справжня тварина!” – розповідає перехожий житель Харкова Зиновій Шпіцер.

До плюсів мерства бабака відносять також те, що більш як три терміни він не проживе, взимку впадає в сплячку і ніякої шкоди зробити не зможе апріорі.

Нагадаємо, бабак Тимко Третій у 2019 році замінив свого попередника, який передбачав, якою буде весна, протягом 7 років. У 2017 році Тимко Другий передбачив не лише прихід весни, а й надання Україні безвізового режиму з Європейським Союзом.

Сергій Огородник, спеціально для UaReview Про проєкт | Підтримати

Опубліковано у Політика, Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: У Харкові кіт Василь і бабак Тимко поборються за крісло мера.