Михайло Добкін вже скупив в інтернеті третину поваленого Леніна

Пам'ятник Леніну в Києві падає

Голова Харківської обласної держадміністрації Михайло Добкін активно скуповує в інтернеті уламки пам’ятника В.І. Леніну, якого 8 грудня було скинуто з постаменту на Бессарабській площі у Києві. За словами харківського посадовця, в його розпорядженні знаходиться вже майже третина залишків розбитої статуї Ілліча.

«Наразі моїм людям вдалося придбати приблизно 30 відсотків усіх уламків. На жаль, нам і досі не вистачає таких важливих компонентів, як голова та ліва рука вождя пролетаріату. Пошуки тривають», – поділився Добкін з журналістами.

Харківський губернатор також висловив упевненість, що відновлений на Хрещатику пам’ятник Леніну буде виглядати навіть краще, ніж до свого повалення.

«От побачите, Ленін буде стояти на своєму місці, і його постать буде навіть кращою і більш надихаючою, ніж раніше. Справа в тому, що в тому ж інтернеті, за чималеньку суму, мені вдалося придбати гранітного картуза Володимира Ілліча! Ви можете подивитися архівні фото і побачити, що Ленін і в холод і в спеку стояв на Хрещатику без свого картуза. Отже, головний убір у нього ще раніше викрали вуйки-бандерівці. Відновленій Ленін буде мати картуза, як і личить вождю світового пролетаріату», – запевнив Добкін.

Нагадаємо, відразу після повалення кам’яного Леніна у Києві, Михайло Добкін заявив у своєму твіттері, що розпочинає збір коштів на відновлення пам’ятника. Тоді ж міський голова Харкова Геннадій Кернес нібито застеріг свого поплічника: «Міша, в тебе нудне лице. Тобі ніхто грошей не дасть».

Medved-Slavik спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Михайло Добкін вже скупив в інтернеті третину поваленого Леніна.