Для охорони Харківської ОДА викопають рів зі зміями

Харківська Облдержадміністрація

Харківські керівники продовжують посилювати охорону будівлі Обласної державної адміністрації, боячись штурму з боку учасників місцевого Євромайдану, хоча останні кілька разів заявляли, що не збираються штурмувати будівлю ОДА. Про це повідомляє інформаційне агентство «Компот-Інфо».

Тепер спокій чиновників охороняють посилені загони внутрішніх військ у повному обмундируванні зі щитами та гранатами, всередині адміністрації щоночі чергують місцеві депутати від Партії регіонів, у дворах розташовані пожежні машини, маршрутки зі спортсменами та загони козаків на конях.

«Так, ми підсилюємо охорону, щоб не допустити вторгнення цієї сволоти, – заявила на прес-конференції людина, зовні схожа на Михайла Добкіна, при цьому не уточнивши, про яку сволоту йде мова. – Нам дуже допомагають спортсмени, адже на площі погодилися чергувати збірні Харківської області з бейсболу і крикету».

Інформацію про посилення охорони підтвердив один з колишніх міліцейських вищих чинів Харкова, який попросив називати його просто «Георг».

«Окрім звичайної охорони ОДА, що складається з кількох тисяч бійців внутрішніх військ, на дахах будівель поставили снайперів з гранатометами, – заявив Георг. – Навіть у самій будівлі ОДА поміняли вахтера: замість звичайного міліціонера поставили вахтера гуртожитку одного з харківських вишів, дядю Діму, який минулого року голими руками обеззброїв двох особливо небезпечних злочинців з Тернополя і одного маніяка з Хмельницького».

На черговій сесії міськради місцеві депутати прийняли рішення перекинути частину коштів з будівництва станції метро на посилення охорони і зміцнення мерії та ОДА. Так міськрада для адміністративних будівель планує закупити спеціальні титанові склопакети з надміцними шибками Gorilla Glass 4, які раніше використовувалися тільки у виробництві електроніки.

Крім того, одноголосно всіма депутатами було прийнято рішення в екстреному порядку вирити навколо будівлі ОДА заповнений водою рів, куди пізніше запустять змій і крокодилів, яких, в свою чергу, для початку візьмуть з місцевого зоопарку, а пізніше додатково закуплять в Латинській Америці. Щоб рептилії не здохли, а вода не замерзла, рів буде обладнаний підігрівом.

Скільки усе це буде коштувати для бюджету міста – не уточнюється. Досвідом харківських колег вже хочуть скористатися в інших містах східної та південної України.

Нагадаємо, що Харків – це єдине місто в Харківській області, назва якого починається на букву Х.

Читайте також: Добкін і Кернес посперечалися через Твіттер.

Майкл Протас спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Для охорони Харківської ОДА викопають рів зі зміями.