Депутата харківської міськради оштрафували за справляння нужди в парку

10 грудня депутат Харківської міської ради Михайло Прокопенко (фракція Комуністичної партії) був оштрафований за справляння нужди у не призначеному для цього місці. За інцидент, що відбувся у центральному парку культури та відпочинку імені Артема, депутат повинен сплатити штраф у розмірі 347 гривень, повідомляє АТН з посиланням на прес-службу УМВС у Харкові.

Близько 21 години вечора громадянин Михайло Прокопенко, 1971 року народження, був помічений патрульними під час сечовипускання під одним із дерев у парку імені Артема, – розповідає керівник прес-служби харківського УМВС Мар’ян Подерев’янський, – Патрульні звернулись до громадянина і повідомили про порушення ним громадського порядку та відповідальність у вигляді штрафу. Порушник, що виявився депутатом міськради, відреагував на зауваження агресивно. Він почав тиснути на патрульних питанням “а що я, в собі тримати повинен?”, демонстрував партквиток, лякав Генадієм Кернесом, намагався дати хабара. Та штрафу уникнути йому все-таки не вдалось.

За гарно виконану роботу патрульних В’ячеслава Ф. та Валентина Д. чекає премія у розмірі 27 гривень кожному.

Депутат Прокопенко від коментарів відмовився.

Колега депутата по міськраді Володимир Дунін каже, що цей інцидент відкриває очі на проблему відсутності громадських туалетів у Харкові, яку він обов’язково внесе на обговорення під час наступного засідання Харківської міської ради.

Нагадаємо, справляти нужду у міських парках не лише некультурно, але й незаконно.

UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , // Постійне посилання: Депутата харківської міськради оштрафували за справляння нужди в парку.