Тягнибока у Харкові облили перекисом водню

Олег Тягнибок

Лідера Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олега Тягнибока невідомі облили перекисом водню. Це трапилось на виході з харківського аеропорта, пише видання “Харків Yesterday”.

За словами очевидців, дізнавшись про те, що його облили перекисом водню, Олег Тягнибок неабияк здивувався.

Чоловік, якого співробітники міліції затримали на місці інциденту, виявився 27-річним харків’янином, раніше засудженим. Невдовзі після затримання, правоохоронці встановили причину такого неординарного вчинку.

У Харкові інколи обливають опозиційних чиновників, це не новина. Але тепер нас цікавило одне запитання: чому саме перекис водню? Так от, під час допиту затриманий повідомив, що він мав облити Тягнибока зеленкою, але в аптеці її не було. Аптекарка ж порадила йому як альтернативу придбати перекис водню. Зловмисник, особливо не задумуючись, скористався порадою“, – повідомили у прес-службі МВС у Харківській області.

Нагадаємо, напередодні в Харкові облили зеленкою Арсенія Яценюка і Олександра Турчинова. Раніше таке траплялось з захисником колишнього прем’єра Сергієм Власенком, лідером руху «Третя українська республіка» Юрієм Луценком та народним депутатом від «Батьківщини» Арсеном Аваковим.

Читайте також: Московська газета використала фото Тягнибока, щоб проілюструвати щасливого росіянина.

UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: Тягнибока у Харкові облили перекисом водню.