У Москві зникла збірна Киргизії з бейсболу

Збірна Киргизії

Із міжнародного кубку Москви з бейсболу, який проходить щороку в лютому під патронатом мера Москви, виключили фаворита турніру – збірну Киргизії. Причина виключення: неявка команди на чергову гру проти збірної Монголії. В інтерв’ю газеті «Киргизька правда», тренер команди заявив, що напередодні ввечері його підопічних побили недалеко від готелю, де вони проживали.

Під час вечірнього тренування ми втратили єдиний м’яч і далі тренуватися не змогли, – розповідає тренер збірної Киргизії з бейсболу Киличбек Киялбеков, – Тому хлопці вирішили пройтись по магазинах у пошуках нового м’яча. Я в курсі криміногенної ситуації в Москві, тому порадив їм піти з битами. Назад у готель вони не повернулися.

На питання, чи не виходили гравці на зв’язок із тренером, Киличбек відповів, що один з гравців додзвонився йому з бензоколонки з Підмосков’я, куди він добіг, рятуючись від якогось лиха.

Арзибек, наш пітчер, розповів, що, коли вони підійшли до магазину, звідти вийшла вродлива жінка з ножицями, – передає тренер слова гравця, що телефонував, – Вони до неї звернулись із запитанням, де можна купити бейсбольний м’яч. У відповідь на це вона вставила собі вставні зуби і сильно побила хлопців. Арзибек не знає, що було далі, йому вдалося втекти, хоча ця вродлива жінка переслідувала його дуже довго.

В кінці інтерв’ю Киличбек сказав, що ніколи не думав, що в Москві настільки небезпечно, і що групу спортсменів може побити звичайна жінка з вставними зубами. Співробітники киргизького посольства підключилися до пошуку зниклих бейсболістів.

Нагадаємо, що в той же день на відомого співака Сергія Звєрєва напала банда хуліганів.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал, Спорт, Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: У Москві зникла збірна Киргизії з бейсболу.