Мешканці будинку висловили глибоке занепокоєння діями хулігана, що написав нецензурні слова на стінах під’їзду

Під'їзд

Сьогодні близько 15:00 відразу троє мешканців будинку №12 по вул. Шевченка в Сумах висловили глибоке занепокоєння діями хулігана, що написав у їх під’їзді нецензурне слово з трьох букв.

Я глибоко обурений тим, що щойно відбулось на моїх очах, – написав один із мешканців будинку Володимир Невіглас у своєму Facebook. – Я зайшов до під’їзду, а там стояв невідомий чоловік, і дряпав на стіні те саме слово. Я розкритикував його дії, на що хуліган лише усміхнувся і продовжив свою справу.

Стала свідком неприйнятної поведінки, – пише ще одна мешканка Валентина Крик у Твіттері. – І я жорстоко засуджую його дії. Так робити в цивілізованому суспільстві неприпустимо.

Однак не всі мешканці під’їзду обмежились глибоким занепокоєнням. Зокрема, Іван Панамарчук, побачивши невідомого чоловіка і своїх сусідів, що з обуренням спостерігали за його діями, різко розкритикував як дії хулігана, так і бездіяльність сусідів, і вдався до радикальних заходів. Незважаючи на мешканців будинку, які не підтримували силовий сценарій розвитку подій, Іван, з використанням фізичної сили, перешкодив діям хулігана та, утримуючи його, викликав міліцію.

В результаті правоохоронці затримали правопорушника і внесли інцидент до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією ч. 1 статті 194 КК (умисне знищення або пошкодження майна). За допомогу правоохоронцям Іван Панамарчук отримав подяку від МВС міста Суми.

UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: Мешканці будинку висловили глибоке занепокоєння діями хулігана, що написав нецензурні слова на стінах під’їзду.