Юлія Тимошенко в селі Великий Бобрик відкрила новий білборд

Сьогодні о 12:00 лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко відкрила білборд у селі Великий Бобрик Краснопільського району Сумської області. На цей рекламний щит місцеві мешканці чекали близько 20 років, повідомляє телеграм-канал “Bobryk The Great”.

«Для мене відкриття білборда у Великому Бобрику це, перепрошую за тавтологію, Велика подія! – сказала під час відкриття Юлія Тимошенко. – Нібито традиційно, що напередодні виборів тут і там відкривається рекламний щит. Але саме цього білборду усе село чекало довгих 20 років. У це важко повірити, але аж до сьогодні тут досі не було жодного білборда. Жодного! І це у величезному селі на 1500 виборців. У 2018 році. А тепер, завдяки нашій команді, він є, дорогі мої.»

Тимошенко оглянула контури нового рекламного щита та позитивно оцінила його. Вона подарувала селянам перше історичне оформлення нового білборду – рекламу із написом “Нова народна конституція” і своїм обличчям.

«Сьогоднішнє відкриття – це не рядова подія. Це – демонстрація пріоритетів для мене і для України, – зазначила у своїй промові Тимошенко. – Бо те, що є пріоритетом для України – те є пріоритетом і для мене. А що таке пріоритети для мене? Це – відкрити білборд у селі Великий Бобрик: для вас і для усіх українців.»

У церемонії відкриття, окрім лідера партії “Батьківщина”, взяв участь сільський голова Великого Бобрика. Разом вони пройшли червоною доріжкою і перерізали червону стрічку перед білбордом. Після цього місцевий священик провів церемонію освячення рекламного місця.

Як зазначили в партійному прес-релізі, найближчим часом Тимошенко планує відкриття ще близько 300 білбордів по всій Україні.

Нагадаємо, скоро вибори.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Юлія Тимошенко в селі Великий Бобрик відкрила новий білборд.