Сергій Звєрєв побив банду хуліганів стразами

Сергій Звєрєв

Вчора пізно ввечері в московську поліцію звернувся відомий співак Сергій Звєрєв із заявою про хуліганський напад на нього групою осіб з бейсбольними битами з метою пограбування. Про це повідомляє сайт журналу Burda з посиланням на власні джерела в МВС Москви.

За інформацією журналу Burda, Звєрєв, повертаючись додому після репетиції, вирішив зайти в цілодобовий господарський магазин для покупки набору ножиць. На виході з магазину Сергія зупинила група осіб з бейсбольними битами, які в грубій формі запитали, чи немає у нього м’яча для бейсболу.

Зрозумівши, що до нього звертаються хулігани, які хочуть його пограбувати, співак одягнув боксерську капу, обмотав руку ременем зі стразами і в цілях самооборони побив сімох хуліганів. Ще за одним він гнався два квартали, але через високі платформи на черевиках наздогнати його не зміг.

Сам Сергій коментувати дану ситуацію відмовився, але журналістам журналу Burda вдалося поговорити з продюсером співака Еммануїлом Жо. На запитання, як же Звєрєву вдалося відбитися від цілої банди хуліганів Еммануїл Людвігович відповів наступне.

У Сергія постійна практика рукопашного бою, – розповідає Еммануїл по телефону, – Ні, він не ходить на секції і тому інше. Просто після кожного свого концерту йому доводиться битися зі своїми фанатами і незадоволеними глядачами. Ми вже й охоронців Сергію наймали, але вони його теж б’ють. Деякі у відкриту починають битися, деякі просто дають “підсрачника”. Вже сімнадцять охоронців поміняли.

Розмова з Еммануїлом довелося зупинити через те, що він розхвилювався і заплакав.

Не розумію, за що до нього таке ставлення, – продовжує продюсер після паузи, – Сергій зараз знімається в головній ролі в російській версії фільму-мюзиклу «Суїні Тодд, демон-перукар». Упевнений, цей фільм змінить ставлення людей до Звєрєва. І його стануть хоча б боятися…

Нагадаємо, раніше глава московський поліції Михайло Рогов заявив, що рівень злочинності в Москві росте через надмірну агресію населення, після чого безпричинно розбив трьом журналістам камери.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал, Міжнародні новини, Шоу-бізнес // Теги: , , , // Постійне посилання: Сергій Звєрєв побив банду хуліганів стразами.