В Росії хлопчику, який бавився іграшковими солдатиками-нацистами, загрожує концтабір

Іграшкові солдатики

5-річного жителя Москви Івана В., який бавився в дитсадку іграшковими солдатами у формі Німеччини часів Другої світової війни, наразі затримано. Працівники ФСБ проводять допит із ним на Луб’янці, а також обшук у домі, де Іван В. проживає з батьками, повідомляє видання “Russia Tonight”.

За інформацією видання, іграшкових солдатиків хлопчику купили батьки в Центральному дитячому магазині на Луб’янці. Скільки разів він бавився іграшками вдома – невідомо, проте у перший же день, коли “німецькі солдати” з’явилися у дитсадку, вихователька повідомила про це ФСБ.

Іван завжди був нормальною дитиною, я й подумати не могла, що він може до такого докотитись, – розповідає вихователька хлопчика у дитсадку Валентина Буланова. – Коли я побачила, що окрім солдат славної радянської армії він бавиться ще й німецькими солдатами, я відразу запідозрила неладне. А коли я побачила, як Іван побудував із кубиків місто Севастополь, і ці фашистські солдатики взяли його приступом, терпець мій увірвався: навіть до батьків дзвонити не стала – я одразу набрала ФСБ і все доклала.

Офіційний представник ФСБ, що не стала представлятись, повідомила, що за фактом гри фігурками солдат та офіцерів у формі фашистської Німеччини періоду 1939-1945 років з нанесеною на них нацистською символікою відкрите кримінальне провадження. “Якщо вина хлопчика буде доведена, то йому загрожує до 20 років концентраційного табору, наприклад, в Магадані“, – сказала представник ФСБ.

Окрім того вода повідомила, що у домі батьків хлопчика зараз проходить обшук. Якщо і у них буде знайдено антидержавницьку продукцію, – книги, картини, аудіо- чи відеозаписи, – то вони відправляться в концтабір вслід за своїм сином.

Нагадаємо, в Росії порушили справу через продаж солдатиків-нацистів у дитячому магазині.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , , , // Постійне посилання: В Росії хлопчику, який бавився іграшковими солдатиками-нацистами, загрожує концтабір.