Легіонери “Шахтаря” відмовляються повертатись в команду через страх перед “бандерівцями”

Дуглас Коста і Алекс Тейшейра

Бразильські легіонери футбольного клубу “Шахтар” (Донецьк) Дуглас Коста і Алекс Тейшейра не хочуть повертатись у розташування команди, адже дуже бояться «фашистських бандерівців». Про це повідомляє спортивне видання Спортеспресо.

«Ми знаємо, хто такі ці “бандерівці”, адже весною, ще перебуваючи в Донецьку, ми постійно дивились телевізор, де розповідали про фашистів, і лякали бандерівськими головорізами. – говорить італійський агент футболістів Андреа Муссоліні. – Хлопці постійно слідкують за ситуацією в Україні. І поки що вони вважають небезпечним своє повернення в команду. Тим більше зараз, коли “Шахтар” проводить свої домашні матчі у Львові, в самому серці фашизму, де кожен другий – злісний бандерівець.»

Також варто зазначити, що кілька бразильців попросили керівництво ФК “Шахтар” відпустити їх додому.

«В Україні дуже складна і напружена ситуація, і я наразі не бачу можливості повернення футболістів в прем’єр-лігу. Все стане на свої місця, коли буде переможено фашизм», – підсумовує Муссоліні.

Читайте також: Блохін захопив тренувальну базу Динамо і погрожує знову почати тренувати гравців.

Паша Паламарчук спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС: FacebookTwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну, Спорт // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Легіонери “Шахтаря” відмовляються повертатись в команду через страх перед “бандерівцями”.