Росія вводить нові санкції проти дітей з ЄС і США

Матрьошка

Російська Федерація готова ввести черговий пакет санкцій проти країн, які ввели санкції проти Росії. Про це заявив відомий російський політик Володимир Жириновський в інтерв’ю виданню Культурна Росія.

Всі ми знаємо, що в Європі і Америці є багато дітей, – заявляє Жириновський. – А діти що люблять? Правильно – гратися. І ні для кого не секрет, що в кожній другій сім’ї на Заході, серед всіх інших іграшок, обов’язково присутня наша російська матрьошка. Діти люблять матрьошку. Матрьошка – наша національна гордість. В неї є душа. Коли її відкриваєш – одразу відчуваєш запах Росії, запах свободи. А тупі жителі загниваючої Європи не цінять доброту і турботу російської душі.

Проаналізувавши ситуацію, в Росії вирішили заборонити експорт матрьошок в країни ЄС і Америку. За словами лідера ЛДПР, відповідний законопроект вже зареєстровано в Держдумі.

Нам звісно шкода європейських дітей, – продовжує Жириновський, – адже без матрьошок їхнє дитинство стане не таким яскравим і веселим. Воно відрізнятиметься від дитинства африканських дітей хіба що наявністю смартфона. Але коли батьки не думають – страждають діти. І коли теперішні маленькі європейці стануть дорослими неотесаними невігласами, тоді їхні батьки й зрозуміють, що все це через те, що в їхньому дитинстві не було матрьошки. Але буде пізно.

Також Володимир Вольфович повідомив, що Державна Дума РФ вже готує законпроекти про заборону експорту в Європу й Америку балалайок, ведмедів і горілки вітчизняного виробництва.

Читайте також: Через санкції Путін буде змушений пересісти на Ладу Калину.

Паша Паламарчук спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , // Постійне посилання: Росія вводить нові санкції проти дітей з ЄС і США.