У Росії хочуть заборонити мультсеріал «Качині історії»

Качині історії

Россільгоспнагляд має намір заборонити в Росії трансляцію мультсеріалів, в яких головну роль грають контрабандні качки. У першу чергу мова йде про серіали «Качині історії», «Чорний плащ», «Дональд Дак» і «Кряк-Бряк», передає ТААС з посиланням на свої джерела.

Основна мотивація ініціативи, за словами джерела в Россільгоспнагляді – уникнути розповсюдження санкційних продуктів за допомогою демонстрування їх на російських телевізійних каналах. Доказом того, що зазначені в серіалах качки є санкційними, говорить той факт, що вони потрапили на канали в обхід контрольних пунктів і без супровідних документів.

«Супровідні документи на серіали є, а ось на показаних в цьому серіалі качок – немає», – пояснює ситуацію співробітник Россільгоспнагляду Сергій Уткін. – «Крім того, ці качки можуть бути переносниками різних інфекцій, адже ми не знаємо, чим вони хворіють. У декількох серіях, наприклад, явно видно, що качки чхають і сякаються, а це явно вказує на те, що у них пташиний грип».

За інформацією журналістів, в Татарстані правоохоронними органами вже готується операція з вилучення дисків з «качиними мультсеріалами» з точок продажу і вже підготовлений бульдозер для їх знищення.

Нагадаємо, раніше Російська Православна Церква заборонила віруючим слухати дабстеп.

Павло Коваль спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У Росії хочуть заборонити мультсеріал «Качині історії».