Росія заборонила ввезення повітря з України

Заборона ввезення. Стоп

Федеральна служба з нагляду у сфері захисту охорони здоров’я і благополуччя людини РФ повідомила, що з метою збереження здоров’я споживачів з 1 серпня припинено ввезення на територію Російської Федерації українського повітря в будь-якому вигляді, повідомляє канал БРК.

При здійсненні федерального державного санітарно-епідеміологічного нагляду за станом динаміки забруднення повітря, який надходить з території України виявлено, що українське повітря не відповідає вимогам технічних регламентів Митного союзу“, – повідомили журналістам в російському відомстві.

Таким чином, все українське повітря, що надходить на кордон з РФ, буде конфісковуватися за допомогою спеціальних пилососів і відправлятися назад у бік України в спеціально розроблених для цього целофанових пакетах. Обмеження стосуються будь-якого повітря, незалежно від того, в чому його провозять – в салоні автобуса чи в людських легенях.

«Я повністю згоден з цим рішенням, – заявив журналістам місцевий житель одного з прикордонних російських міст Іван Степанов. – Я почав відчувати, що з України стало надходити якесь погане, майданівське повітря. Я думаю, американські спецслужби його чимось спеціально там просочили. Адже мені, чомусь, зовсім перестав подобатися Янукович, я перестаю вірити нашому телебаченню, а днями мені навіть захотілося підпалити шину».

Читайте також: У Митному Союзі заборонять носити сандалі без шкарпеток.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Росія заборонила ввезення повітря з України.