Російські прикордонники не пропустили Филипа Кіркорова, який намагався повернутись в Росію

Филип Кіркоров

Сьогодні неподалік села Провалля на Луганщині російські прикордонники затримали автомобіль зі співаком Филипом Кіркоровим, який намагався повернутись до Росії після гастролей в Україні. Про це повідомляє Дмитро Тимчук.

За словами Тимчука, російські прикордонники відмовили в перетині кордону Філіпу Кіркорову та всій його команді музикантів, що намагалися повернутися до РФ на “ГАЗелі”. У відповідь Кіркоров спочатку як хабар пропонував сфотографуватись з собою і автограф, а потім, зі словами “Мене дратує ваша камуфляжна форма, ваша щетина і ваш автомат“, він зчинив скандал. Однак, не допомогла навіть бійка співака із прикордонником і порваний бронежилет – на територію РФ його так і не пустили.

Тимчук також наголосив, що російські прикордонники вільно пропускають співаків російської естради з РФ на територію України, однак зупиняють їх, коли ті намагаються повернутися додому.

Очевидно, що російські співаки типу Кіркоров – це нещадний психологічний удар по слухачах. Тому таких зараз вигідно тримати в Україні“, – зазначив Тимчук.

Відомо, що окрім Кіркорова на території України зараз знаходяться Микола Басков, Валерій Леонтьєв та Олег Газманов.

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , // Постійне посилання: Російські прикордонники не пропустили Филипа Кіркорова, який намагався повернутись в Росію.