Диверсант, який відбивався від українських військових балалайкою, заперечує, що він прибув з Росії

Російський диверсант

В Луганській області, неподалік російського кордону, українськими військовими був затриманий диверсант зі всіма ознаками приналежності до російської національності. Однак сам затриманий своє громадянство заперечує, повідомляють в прес-службі Міністерства оборони.

Невідомого було виявлено, коли він парився у бані, розташованій посеред березового гаю. Коли диверсант побачив, що його знайшли, він почав відстрілюватись з автомата Калашникова, а коли набої скінчились, він почав відбиватись балалайкою. Крім того, диверсант спустив на військових прирученого ведмедя. Однак завдяки мужності і спритності українських солдат, росіянина було затримано.

При обшуку затриманого було знайдено російський паспорт на ім’я Володимира Іванова, шапку-вушанку, кілька матрьошок та пляшку горілки. Однак диверсант запевняє, що усе це йому підкинули.

Окрім того, він відмовився прокоментувати знайдені на його тілі татуювання – портрет Путіна та купола Собору Василія Блаженного.

Після недовгого допиту затриманого було передано співробітникам Служби Безпеки України.

Нагадаємо, раніше на Донеччині бачили Чака Норріса.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Диверсант, який відбивався від українських військових балалайкою, заперечує, що він прибув з Росії.