На кордоні України виявлена ​​діра, через яку втікають корумповані чиновники

Діра в паркані

Правоохоронним органам вдалося визначити причину, через яку більшість корумпованих чиновників втекли з України. У ході перевірки прикордонних укріплень була виявлена ​​діра в паркані на одній з ділянок українсько-російського кордону в Харківській області, повідомляє журнал гламурного життя «Прокурорський стиль».

За результатами попередньої перевірки Генпрокуратура підтвердила, що саме через цю дірку втекли депутат Сергій Клюєв, голова апеляційного суду Антон Чернушенко і начальник ДАІ Києва Микола Макаренко. Це підтверджують всі 150 опитаних свідків.

«В ЗМІ ми читаємо дуже багато образливих тверджень, що корупціонери тікають з України через наші помилки або тому, що вони нібито підкуповують міліцію, СБУ, прикордонників, – прокоментував знахідку діри в стіні один з 78 помічників Генпрокурора. – Це все дуже прикро читати. Сподіваюся тепер, коли виявлена ​​справжня причина втечі чиновників, необґрунтована критика нашої роботи в ЗМІ зменшиться. Я вже не кажу про вибачення.»

Експерти виявили, що спочатку розмір діри був близько метра в діаметрі, але після того, як через неї проліз колишній начальник ДАІ Києва Микола Макаренко, вона збільшилася більш ніж удвічі.

Читайте також: В депутата у Верховній раді вкрали хабар.

Павло Коваль спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: На кордоні України виявлена ​​діра, через яку втікають корумповані чиновники.
 • Боєць

  Да, цей проект, під назвою “коаліція “потрібно закривати…. Брешуть на кожному кроці і вважають українців придурками !!! Стопудово, що тих , хто “втік” супроводжували, щоб не дай Бог, хтось із незнаючих не затримав, за кордон і СБУ, і МВС, і ГПУ !!!! Бо ті хлопці могли таке розповісти і про рошена , і про Сєню-людоїда з його бандою, і про очільників СБУ,МВС, ГПУ !!! Що краще, щоб вони “втекли” !!! Та попередньо їх, як водиться, “подоїли” і МВС, і СБУ, і ГПУ, і суд !!! І, мабуть , “їх величності” САМ і Сєня ! Бо в Україні без САМОГО І СЄНІ чиряк на гузні не скочить !!!! Це називається “велике переселення капіталу” . Або, – горе переможеним !!! Нічого нового, просто клан МАФІЇ-ПЕРЕМОЖЕЦЬ, у переможеного КЛАНУ-МАФІЇ дещо забирає !!! Нічого особистого – чистий бізнес !!! НА КРОВІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ТА УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ !!!! ЩОБ ВИ, ПАДЛЮКИ, ПОВИЗДИХАЛИ !!!!

  • Роман Марчук

   Навіщо влада розказала про лаз у стіні — тепер не буде самим через що втікати незабаром .

 • Сумна пісня

  Чорна дира! Страшно подумати, що там сталося з втікачами.