Білоруські митники викрили канал постачання українських корупнціонерів за кордон

Білоруські прикордонники допомогли виявити українських громадян, які організували канал постачання корупціонерів з території України. Корупціонерів переправляли через кордон під виглядом звичайних людей, повідомляє Відділ комунікації Головного управління білоруської митниці.

Схемою користувались здебільшого українські депутати, судді та чиновники, звинувачені в корупції. Після того, як їх ловили на хабарах, вони спочатку прикидались хворими, потім йшли під домашній арешт, а тоді під приводом закупів картоплі або продажу бурштину виїжджали до Білорусі, а далі – хто куди.

У пункт пропуску «Нові Яриловичі-Нова Гута» прибув мікроавтобус під керуванням громадянина України із підозрілою зовнішністю. На підставі попередньо отриманої інформації від правоохоронних органів про можливе переміщення осіб, зовні схожих на корупціонерів, автомобіль було скеровано на поглиблений огляд.

Для пошуку заборонених осіб працівники митниці задіяли службового собаку. Попри спробу ретельно приховати свою корупційну сутність під усмішками, жартами і подарунками, обдурити чотириногого «митника» злочинцям не вдалось. Окрім водія, правоохоронці та прикордонники вилучили 90 кілограмів чиновника та 110 кілограмів судді.

Згодом за результатами оперативних дій у Києві було затримано організаторів контрабандного каналу постачання корупціонерів з України.

Попри те, що вони видають себе за хворих різного ступеню тяжкості, їм повідомлено про підозру скоєння злочину, передбаченого ч.3 ст. 3015 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше у Києві при отриманні рекордного хабара чиновник помер від щастя.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Білоруські митники викрили канал постачання українських корупнціонерів за кордон.