Стало відомо, що у Ляшка бутерброди завжди падають маслом вгору

Великі виграші в лотерею Олега Ляшка пояснюють тим, що він дуже везучий по життю. Експерти-аналітики зібрали низку фактів, які підтверджують, що везіння буквально переслідує Ляшка, повідомляє аналітичний журнал «Борис + Олег».

Друзі та колеги нардепа давно помітили, що якщо Ляшко випускає з рук бутерброд з ікрою, то він обов’язково падає маслом вгору, коробку з таблетками він відкриває з того боку, де немає інструкції, а, кусаючи пиріжок, Ляшко одразу потрапляє на начинку.

«Ось ще, випадок був, – згадують друзі Олега, які попросили називати їх Жоржем і Мішелем, – стояли ми з Олегом в соцзабезі за субсидією в різних чергах, так його черга рухалася в два рази швидше, ніж наша. І так у будь-якій черзі – хоч в міській поліклініці, хоч в черзі за гречкою

Ляшко настільки везучий, що часто виграє призи, які не передбачені умовами лотереї. Так, свій Рендж Ровер він виграв у лотерею «Хто там», у лотереї «Щаслива праска» замість праски виграв два квитки в Таїланд за 108 тис. грн., а за трамвайний «щасливий квиток» київський міськелектротранс подарував Ляшку особистого кондуктора.

Павло Коваль спеціально для UaReview

За підтримки HOSTiQ:

Опубліковано у Політика // Теги: , // Постійне посилання: Стало відомо, що у Ляшка бутерброди завжди падають маслом вгору.