Міндоходів і зборів затвердило розцінки на отримання державних нагород та звань

Міністерство доходів і зборів

В рамках заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією, Міністерство доходів та зборів України оприлюднило «прайси» на отримання державних нагород та звань. Про це повідомляється на офіційному сайті міністерства.

Як зазначив міністр Олександр Клименко, «Всі ми давно розуміємо, що присвоєння будь-яких звань чи нагород у нашій державі відбувається не безкоштовно. Однак, по-перше, не всі знають кому і скільки треба заносити, а по-друге, такі грошові відносини відбувались без відповідних відрахувань до державного бюджету. А це вже – корупція. Тому ми ухвалили не просте рішення – відмовитись від підпільних хабарів і ввести конкретні розцінки і цивілізовані форми оплати».

Так, щоб отримати звання народного артиста, бажаючому доведеться викласти 10 тис. грн. «Заслужений» обійдеться дешевше – 8 тис. грн. Найдорожче буде стати «Героєм України». Це задоволення обійдеться бажаючим у 50 тис. грн.

Костянтин Черняк спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Шоу-бізнес // Теги: , , , // Постійне посилання: Міндоходів і зборів затвердило розцінки на отримання державних нагород та звань.