У Києві при отриманні рекордного хабара чиновник помер від щастя

Помер від щастя

Співробітники прокуратури Київської області спільно з співробітниками Національної поліції намагалися затримати на хабарі начальника одного з відділів Київської обласної державної адміністрації, проте не змогли цього зробити через смерть чиновника прямо під час одержання неправомірної вигоди, повідомляє газета «Кар’єра корупціонера».

Як повідомляють в прокуратурі, чиновник вимагав від підприємця 65 доларів США за розміщення реклами на дошці оголошення в холі обладміністрації, в зв’язку з чим той звернувся в правоохоронні органи. Однак під час операції із затримання хабарника, через помилку співробітників прокуратури чиновнику було передано хабар у розмірі 3 млн доларів США, який призначався іншій посадовій особі за зовсім іншою справою.

Читайте також: Якби вибори відбулись у цю неділю, більшість українців дивилися б “Свати”

«Коли цей чиновник отримав сумку з хабарем, він дуже зрадів, – повідомив журналістам анонімний співробітник національної поліції, пов’язаний зі слідством. – Побачивши суму отриманого хабара він розцілував підприємця, пригостив його елітним коньяком і став танцювати. Трохи пізніше він несподівано заскочив на свій робочий стіл і від радості намагався зробити сальто, проте посковзнувся, впав і зламав собі шию. Від отриманих травм він помер на місці, щоправда з усмішкою на обличчі.»

На цей момент готується офіційне повідомлення з приводу цього випадку, співробітники правоохоронних органів поки не можуть визначити, за якою статтею порушувати справу. Ведеться слідство.

Павло Коваль спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС: 

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: У Києві при отриманні рекордного хабара чиновник помер від щастя.
 • Владимир

  Жаба задавила.
  сделали человеку хорошо и тут же шею сломали…

 • Valeriy_Next

  Супер новость 🙂

 • а-ха-ха!

 • Chokoladka

  Жадность погубила. Просил бы 63 долл. Был бы жив.

 • Та пусть они все … мелком будут обрисованы))))

 • torba

  Бажаю щастя!

 • Anna Mea

  та шоб они все стали счастливы! )))