У Дніпрі співробітники СБУ затримали розтратника сімейного бюджету


Служба безпеки України спільно з Національною поліцією та Генеральною прокураторою провели у Дніпрі спецоперацію із затримання злісного розтратника сімейного бюджету. Про це повідомив речник міського управління СБУ Антон Речник.

Службою безпеки України у ході спільної спецоперації з Національною поліцією було затримано громадянина М., який, як було встановлено під час слідства, купував хліб і котячий корм у сусідньому кіоску за завищеними цінами, витрачаючи при цьому гроші з сімейного бюджету. Чоловік потай від дружини вступив у корупційну змову з продавцем кіоску. Отриману вигоду зловмисники ділили між собою“, – розповів Речник.

За поданням СБУ суд дозволив проведення негласних слідчих дій, у тому числі стеження, яке тривало понад місяць. Було встановлено не менше 20 фактів незаконних закупівель і отримання незаконної вигоди у розмірі 106 гривень 80 копійок.

На виручені гроші М. купував собі пиво та тараньку“, – зазначив Речник.

За його словами, затримано також спільника М. – продавця кіоску. Зараз обом обирається запобіжний захід.

Тим часом місцева спільнота “Х…й Дніпро” повідомляє, що також були затримані компаньйони М., з якими той забивав козла у дворі, і поділився пивом і таранькою.

Після допиту їх відпустили. Поки що проходять як свідки“, – пишуть у спільноті.

Історія викликала чималий резонанс, на неї вже відреагували у Верховній Раді.

Розкрадати сімейний бюджет – нечувана підлість! Якби у нього була недоторканність, я б її зняв. Завтра внесу до порядку денного резолюцію, яка засуджує цей огидний злочин“, – написав у Фейсбуці один із народних депутатів України.

Андрій Сисюра спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: У Дніпрі співробітники СБУ затримали розтратника сімейного бюджету.