Син Януковича безкоштовно лікує зуби працівникам своїх компаній

Саша-стоматолог

Старший син Януковича Олександр безкоштовно виконує роботу стоматолога для працівників компаній, які йому належать. Про це пише журнал “Клінічна стоматологія” з посиланням на одного з касирів Всеукраїнського банку розвитку.

«Мав кілька дірок, але через насичений робочий графік ніяк не міг сходити до дантиста, – цитує журнал слова касира. – Раптом до нашого відділення у Донецьку заїхав батько [Олександр Янукович – ред.]. Він привітався, спитав – проблеми є? Я йому і поскаржився. Наступного дня мене викликали до центральної клініки. Прихожу – а мене зустрічає знову він! Тільки вже у білому халаті. Все пройшло швидко і безболісно. Тепер зуби – як нові! Адже, сам акціонер їх лікував!»

Надійне джерело в оточенні Олександра Януковича, який входить у п’ятірку найбагатших людей країни, а за першою освітою – стоматолог, розповідає: «Для нього допомога батькові у керівництві державою – то одне, а стоматологія – то інше. Для душі. Він багато часу приділяє бізнесу, але не хоче втрачати медичні навички. Хто знає, може через кілька років у нього все відберуть і доведеться знову працювати лікарем.»

До того ж таким чином син Януковича значно економить кошти своїх компаній. Раніше доводилось багато витрачати на медичне страхування працівників, а тепер, принаймні, пункт «стоматологічні послуги» можна викреслити, оскільки він сам їх надає у вільний від справ час.

За інформацією журналу, за перші два тижні 2014-го року, Олександр Вікторович вставив 10 коронок керівництву ООО «Український інвестиційний центр», та понад 50 різних пломб – працівникам «Менеджмент Ассетс Компані». Усі пацієнти кажуть, що під час прийому син Президента поводиться весело – підбадьорює анекдотами та обіцянками про підвищення зарплатні.

Нагадаємо, раніше Олександр Янукович поставив кілька «мостів» своїм охоронцям, а також вилікував зубний камінь та пульпіт Прем’єр-міністрові України Миколі Азарову.

Микола Стецишин спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , // Постійне посилання: Син Януковича безкоштовно лікує зуби працівникам своїх компаній.