Саакашвілі проривався в Жовтневий, бо думав, що там концерт Олега Винника

У Києві «Марш за імпічмент», організований Міхеїлом Саакашвілі, переріс в сутичку між правоохоронцями та учасниками акції біля Жовтневого палацу. Приводом стали чутки про те, що в палаці виступає Олег Винник, чиїм давнім шанувальником є ​​Саакашвілі, передає видання New York Vinnik Fans.

«Коли до Саакашвілі дійшли чутки, що зараз у Жовтневому палаці під акомпанемент оркестру Гленна Міллера виступає Олег Винник, він відразу оголосив, що в палаці буде наш штаб, – повідомив журналістам учасник акції Вахтанг. – Таким чином, він сподівався встигнути хоча б 5 хвилин послухати, як співає феномен української сцени».

З Вахтангом згоден інший учасник акції, якого також звуть Вахтанг.

«Спочатку ніхто не хотів бігти, штурмувати Жовтневий, – відверто повідомив журналістам другий Вахтанг. – Але коли до людей також дійшли чутки про Винника, всі дуже розгарячилися. Нацгвардія, мабуть, це зрозуміла, тому для оборони в основному використовувала вогнегасники».

Зустрівши біля Жовтневого опір, учасники акції спочатку били правоохоронців букетами троянд, що підготували для Винника, а потім намагалися натиснути на них психологічно та хором заспівали пісню Олега «Не ти». Але бійці Нацгвардії були до цього готові й вчасно наділи беруші.

За даними поліції, в сутичці постраждали 32 силовика. В основному це ті, хто не встиг надіти беруші, їх швидка забрала до медзакладів в пригніченому стані. Один боєць був серйозно контужений піснею та навіть намагався втекти з лікарні, щоб купити диск з хітами Винника. Лікарі оцінюють його стан як середньої тяжкості.

Коли стало ясно, що Олега Винника немає в Жовтневому, Саакашвілі оголосив про провокації й всі учасники акції зі сумом повернулися в центр Києва для продовження маршу.

Нагадаємо, що за деякими даними, пісня «Не ти» є неофіційним гімном акцій за імпічмент Порошенка, її часто можна почути в наметовому містечку, під час штурмів держустанов і як рингтон на телефоні Саакашвілі.

Павло Коваль спеціально для UaReview

 

Опубліковано у Політика, Шоу-бізнес // Теги: , , , // Постійне посилання: Саакашвілі проривався в Жовтневий, бо думав, що там концерт Олега Винника.