Віталій Кличко з’їв муху, катаючись велосипедом по Києву

Віталій Кличко і велосипед

Мер Києва Віталій Кличко поласував комахою, схожою на муху, їдучи по місту на велосипеді. Про це повідомили очевидці у Facebook-спільноті “Київські педалі”.

За повідомленням спільноти, під час інциденту Кличко їхав на велосипеді по Андріївському узвозу під гору.

Налігши на педалі і надавши все навантаження на ноги мер Києва втратив контроль за обличчям і перестав контролювати рот. У розслабленому стані рот відкрився і, як це часто буває у велосипедистів, туди залетіла комаха. Кличко, не пререстаючи крутити педалі, два рази кашлянув, намагаючись виплюнути муху. Однак із цього нічого не вийшло і він, йдучи за природнім рефлексом, проковтнув її.

Після пригоди столичний очільник, як ні в чому не бувало, продовжив свій рух вгору по Андріївському узвозу.

У мерії цю інформацію не підтвердили. Але і не спростували.

За словами експертів, енергетична цінність однієї мухи – близько 3,2 Ккал, тож на раціон столичного мера вона сильно не вплинула.

Натомість політичні експерти розходяться в думках. Частина вважає, що муха ніяк не вплине на рейтинг Кличка на майбутніх виборах. Частина ж пророкує збільшення електорату діючого мера Києва – адже ніхто не любить мух.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  , ,

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Віталій Кличко з’їв муху, катаючись велосипедом по Києву.
  • Alejandro del Tano

    А Кернес съел говна на лопате.