В Києві нові поліцейські врятували хіпстера від передозування смузі

Хіпстер

У Києві патрульні нової поліції врятували молодого сучасного незалежномислячого інтелектуала, який сидів у кафе і протягом кількох годин поспіль пив смузі.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.

В рамках патрулювання міста, проходячи повз одне з київських кафе, співробітники поліції помітили молодого чоловіка, який сидів за столиком один, дивився на своєму iPad-і артхаусне кіно і пив малиново-грушевий смузі.

Коли ті ж поліцейські проходили повз те ж кафе через годину, молодий чоловік продовжував сидіти сам за столиком. Тепер він читав конткультурну літературу і пив чорнично-журавлиновий смузі.

Ще через годину хіпстер слухав через навушники інді музику, сумував і пив бурячково-гранатовий смузі.

Він був одягнений у модні кеди, потерті вузькі джинси, хороший вінтажний светр, – розповідає сержант Ольга Довгань. – Весь його вигляд був таким концептуальним, показував неприналежність до мейнстріму, а також те, що він уникає нав’язаних суспільством стереотипів. Коли він скинув навушники, замовив ще смузі і почав писати в молескін свої думки, які без сумніву заслуговують того, аби про них дізналися інші, я зрозуміла, що потрібно брати ситуацію в свої руки.

Поліцейські зайшли в кафе і першим ділом перекрили канал постачання смузі, тобто бармена. Далі вони провели з потерпілим інтелектуальну бесіду, після чого забрали в патрульний автомобіль і зробили з ним селфі.

Молодий чоловік поводився мирно, гідно і ненав’язливо, тож після розмови про високе його відпустили додому.

За свідченням очевидців, індивідуальність хлопця при цьому не постраждала.

На даний момент селфі з копами набрало 265 лайків в Instagram.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  , ,

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: В Києві нові поліцейські врятували хіпстера від передозування смузі.
 • Игорь Захарченко

  Кошмар… А если б не спасли ???

 • Alexander Tkachinskiy

  кому перед “а також”, будь ласка:)

 • Вася Пупкин

  Это прекрасно! Горжусь нашей полицией!

 • Анонім

  Что за хуйню я только что прочитал?!

 • Pingback: salon de jardin nevada graphite()