У Києві станцію метро «Героїв Дніпра» перейменували в «Героїв Дніпра»

ФК Дніпро
Київська міська рада на пленарному засіданні 15 травня в честь історичної перемоги дніпропетровського «Дніпра» і виходу до фіналу Ліги Європи перейменувала одну із столичних станцій метро. Про це з засідання міськради повідомляє кореспондент «Укрформ».

Мова йде про перейменування станції метро «Героїв Дніпра» в «Героїв Дніпра».

Як заявив замісник міського голови Олексій Рєзніков, гравці «Дніпра» проявили справжню мужність і стали справжніми героями нації.

В той же час мер Києва Віталій Кличко додав: «Сьогодні в фінал не всі можуть пройти. Точніше пройти можуть не тільки лиш всі, мало хто може це зробити. Саме тому перейменування станції метро не всі можуть заслужити. Точніше заслужити можуть не тільки лиш всі, мало хто може це заслужити».

Він анонсував, що «у разі перемоги «Дніпра» в турнірі ми готові перейменувати ще дві станції метро, чотири з яких знаходяться в Києві».

Достеменно невідомо які станції також підпадуть під перейменування, але подейкують, що в честь феноменальної гри голкіпера Дениса Бойко станцію «Золоті ворота» перейменують в «Золоті ворота», а станцію «Дніпро» в станцію «Дніпро».

Влад Радійчук спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: У Києві станцію метро «Героїв Дніпра» перейменували в «Героїв Дніпра».