Російська Асоціація Антифашистів засудила схему київського метро

Метро, Київ

Серпуховська Асоціація Антифашистів (місто Серпухов, РФ) на щорічному з’їзді з запобігання проявів фашизму в світі одностайно та рішуче засудила схему Київського метрополітену. Про це повідомляє офіційний друкований дайджест організації “Супутник і Погром”.

Члени організації висловили занепокоєння схожістю плану-схеми Київського метро з нацистською гітлерівською свастикою. Оберголова Асоціації Олександр фон Бєлкін пов’язує таку схожість із бажанням київської влади запрограмувати підсвідомість киян та гостей столиці на позитивне сприйняття фашистської символіки та ідеології.

Не даремно київський майдан знаходиться на перетині всіх променів у самому серці свастики. Це спричинило геосоціальний аномальний розлом, який викликав сумнозвісні події на майдані взимку 2013-2014 років. Пригадайте, як нервували кияни, коли закривалася центральна станція метро “Майдан Незалежності”! Зрештою це призвело до того, що зомбовані схемою метро люди вигнали свого президента і встановили фашистську диктатуру в країні. Ми не можемо стояти осторонь і повинні застерегти весь цивілізований світ“, – наголосив пан фон Бєлкін.

Як повідомляє дайджест, сам оберголова із двома помічниками особисто протягом цілого місяця вивчав вплив станцій київського метро на свідомість неоукраїнців, для цього він придбав пластиковий проїзний квиток.

Слідчий комітет Російської Федерації не рекомендує москвичам, відвідуючи Київ, користуватися місцевим метрополітеном. Також, через план-схему метро, Києва зреклися російські міста-побратими, такі як Москва, Санкт-Петербург і Махачкала.

Степан Шухевич спеціяльно для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Російська Асоціація Антифашистів засудила схему київського метро.