Зірку на сталінській висотці розфарбувала консьєржка-руфер родом із Львівщини

Консьєрж у Сталінській висотці

За попередніми даними московської поліції, встановлення прапора на вершині висотки в Москві та розфарбування зірки в кольори українського прапора здійснила старша жінка консьєрж, що була показана у сюжеті LifeNews. Про це повідомляє LifeNews.

Консьєрж сталінської висотки Валентина Приходько виявилась українкою, родом із Самбора Львівської області. Вона переїхала в Москву ще у 70-х. Зараз вона доставлена у відділення поліції на Таганці, йде допит.

Російські правоохоронці вже встановили, що ще в молодості Валентина Приходько роками була руфером і є одною з засновниць цього молодіжного руху на території сучасної України. Вона відома тим, що разом з поплічниками ще в часи СРСР дозволяла собі залізати на секретні об’єкти, дахи заборонених висоток та мости. Найбільш відомим є випадок, коли вона заради жарту залізла на телевежу Останкіно в Москві.

Ця жінка вже роками живе в Москві, але тільки тепер стало відомо, що вона два роки працювала консьєржем у цьому будинку і влаштувалась туди тільки для того, аби зробити цей акт вандалізму – розфарбувати зірку в жовто-блакитний та вивісити прапор України. На її сукні було виявлено сліди блакитно-жовтої фарби“, – пояснив слідчий 6-го відділу МВС у Москві Олександр Взяточкін.

Сама ж Валентина Приходько каже, що в молодості завжди мріяла завершити свою кар’єру руфера, розфарбувавши кілька московських висоток в українські кольори. “Мені нема чого боятися, у мене була мрія і я її реалізувала! Москва наша! Слава Україні!“, – викрикнула пані Валентина із автозака, що виїжджав від будинку на московській набережній.

Також, за інформацією Приходько, в Москві активно починає працювати її молода команда руферів і частина з них вже працює, відкриваючи браму в Спаській вежі Кремля.

Нагадаємо, що першим очевидні зміни в колористиці будинку помітив один зі московських автолюбителів, який їхав по набережній на роботу. Співробітникам поліції належить з’ясувати, як українці вдалося влаштуватися в охоронюваний будинок у самому центрі столиці і як їй вдалося забратися на 32-поверховий будинок, висота якого становить 176 метрів.

Віталій Глагола спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Зірку на сталінській висотці розфарбувала консьєржка-руфер родом із Львівщини.