Віталій Кличко проїхався на велосипеді в метро

Віталій Кличко на велосипеді в метро

Мер Києва Віталій Кличко знайшов спосіб ще швидше об’їжджати київські затори і сьогодні приїхав на роботу не тільки на велосипеді, але і на метро. Своє рішення він пояснив також бажанням бути ближче до киян і турботою про навколишнє середовище. Заодно Кличко вирішив проінспектувати Київський метрополітен на предмет можливості встановлення велосипедних доріжок на платформах, в переходах, і вагонах електричок, передає видання «Завтрашній день».

Пасажири спочатку обурювалися, адже мер Києва їздив по вагонах на велосипеді в годину пік, коли в метро дуже багато людей, але пізніше, впізнавши мера, посміхалися йому і охоче давали дорогу. Всього за ранок Кличко зміг об’їхати 15 вагонів.

З мінусів – не всі пасажири в метро поводяться коректно по відношенню до велосипедистів. Доводиться оперативно проводити роз’яснювальну роботу. Також розумію, що не вистачає велодоріжок. І над тим, щоб їх було більше, ми теж працюємо“, – зазначив Кличко у своєму статусі в ICQ.

На питання журналістів, чому мер Києва їздить на велосипеді без шолома, Віталій пожартував, що шолом йому вшили в голову ще в п’ятому класі.

Павло Коваль спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  , ,

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Віталій Кличко проїхався на велосипеді в метро.
  • Chokoladka

    К сожалению, для шлема не хватало места, поэтому ему мозг удалили в том же 5-Б классе.

  • 333333

    хахаха