Через підвищення цін на пальне на Московському мосту у Києві з’являться велодоріжки

Велодоріжки, Київ

Столична мерія готує нові зміни у русі на Московському мосту й проспектах Ватутіна та Московському. Через подорожчання бензину автомобільний потік впав у декілька разів, тому мерія пропонує звузити смуги для машин та виділити одну смугу з кожного боку під велодоріжки. Згодом, якщо пальне продовжить дорожчати, по центру магістралі може з’явитися пішохідний бульвар.

Проект з виділеною смугою для громадського транспорту на найголовнішій артерії Троєщини визнано вдалим. Як повідомив редакції транспортний експерт Адам Богданін, час, який жителі Троєщини витрачають на дорогу на роботу на громадському транспорті, суттєво знизився із запуском виділеної смуги. Зараз, коли машини ледь займають відведений їм простір на дорозі, логічним продовженням експерименту буде створення велодоріжок, щоб заохочувати людей активніше відмовлятися від автівок на користь двоколісних друзів. Одночасно це дозволить зменшити навантаження на громадський транспорт, яке зросло після подорожчання бензину.

Наразі вже виділено півтора мільйони гривень на вивчення проекту та підготовку документації, після чого планується стадія громадських обговорень, яка може розпочатися вже навесні. В мерії поспішають, щоб встигнути з запуском доріжок до початку активного велосезону.

Як повідомило UaReview анонімне джерело у КМДА, якщо економічна ситуація буде погіршуватися, то звільнені від автомобілів смуги мосту можуть бути виділені під пішохідний бульвар, що з’єднає житловий масив з рекреаційними зонами Парку Дружби народів та Труханового острову.

Олексій Тараненко спеціально для UaReview

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  , ,

Опубліковано у Економіка, Україна // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Через підвищення цін на пальне на Московському мосту у Києві з’являться велодоріжки.