Янукович на роботу буде їздити на велосипеді

Янукович Віктор

Президент України Віктор Янукович заявив про свій намір діставатись місця роботи, пересуваючись на велосипеді. Про це повідомляє сайт Федерації велоспорту України з посиланням на прес-службу президента.

Беручи приклад з європейських політиків, я вирішив їздити на роботу на велосипеді, – пояснює Янукович. – Саме велосипедом користується велика частина європейських політиків. І оскільки Україна намагається бути якнайближчою до поглядів Європи, я прийняв таке рішення.”

Також стало відомо, що зі своєї резиденції в Межигір’ї Янукович вертольотом діставатиметься до Центру адміністративно-ділової авіації (триповерхова споруда з вертолітним майданчиком на Парковій алеї у Києві), а вже там пересідатиме на двоколісний транспорт, на якому і їхатиме до місця своєї роботи – Адміністрації Президента, що на вул. Банковій.

“Коли ми дізналися про президента на велосипеді, ми дуже зраділи, – зрадів Голова Асоціації велосипедистів Києва Василь Ровер, – Адже це означає, що незабаром у Києві з’явиться ще одна велодоріжка!”

“Якщо він буде їздити в шоломі, в нього може прим’ятись зачіска!” – прокоментувала інформацію народний депутат від Партії регіонів Таїсія Повалій.

Відомо також, що велосипед, яким пересуватиметься Віктор Янукович на роботу, буде жовтого кольору.

Нагадаємо, раніше на відкритті пологового будинку Янукович перерізав пуповину.

Юлія Толстих спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Янукович на роботу буде їздити на велосипеді.