На останньому засіданні Радбезу ООН фраза “глибока стурбованість” прозвучала 100 000-ний раз за час існування організації

Рада Безпеки ООН

На 7253-му засіданні Роди Безпеки ООН від 28 серпня словосполучення “глибока стурбованість” прозвучало 100 000-ний раз за весь час існування організації. Про це повідомили в лічильній комісії Радбезу ООН.

Постійний представник Республіки Чад при ООН Шериф Магамат Зені, який сказав це словосполучення в стотисячний раз за час проведення засідань Радбезу, урочисто отримав сертифікат, який підтверджує цей факт.

Глибока стурбованість була висловлена у відношення ескалації конфлікту на сході України.

Мені дуже приємно отримати цю важливу пам’ятку, – сказав постпред Чаду в знак подяки. – Вона значить, що Чад приймає активну участь в засіданнях Ради Безпеки ООН. І запевняю вас, це далеко не останній раз, коли ми висловимо глибоку стурбованість – буде вона у відношенні конфлікту в Україні, чи у якійсь іншій точці світу.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , // Постійне посилання: На останньому засіданні Радбезу ООН фраза “глибока стурбованість” прозвучала 100 000-ний раз за час існування організації.