Дмитро Медведєв стурбований розстрілом міністра оборони КНДР за сон під час наради

Ведмедєв спить

Голова Уряду РФ Дмитро Медведєв занепокоївся розстрілом міністра оборони КНДР Хен Ен Чхоль за те, що він заснув на нараді, на якій був присутній північнокорейський вождь Кім Чен Ин, повідомляє радіо Ехо Мордовії з посиланням на власні джерела в уряді РФ.

Так одне з джерел вказало на те, що в Будинку Уряду РФ в п’ять разів збільшилася кількість автоматів з кавою, а в їдальні замість компоту почали продавати енергетичні напої.

Журналістам Ехо Мордовії вдалося поговорити з батьком одного з охоронців Дмитра Медведєва.

«Так, Дмитро Анатолійович серйозно став боротися зі сном, – відповів Григорій Леопольдович на німе запитання журналістів. – Моєму синові сьогодні видали шприц з кофеїном, щоб він зміг в разі чого швидко підбігти і вколоти його засинаючому Медведєву, а самому Прем’єр Міністру в комір піджаку вшили капсулу з нашатирним спиртом.»

Також наголошується, що в інноваційний центр Сколково з Уряду РФ в терміновому порядку надійшло замовлення на виготовлення двох девайсів: стільця, якій буде періодично бити струмом того, хто на ньому сидить і окулярів, на яких зображені очі бадьорої людини.

Павло Коваль спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Дмитро Медведєв стурбований розстрілом міністра оборони КНДР за сон під час наради.
 • СТЕПАН

  ТАК, ЩЕ ТРОХИ КОЗЛОМОРДИЙ ЛІЛІПУТ ПОКЕРУЄ, І В РАРАШІ БУДЕ ЯК КНДР

 • Робин

  скоро и в паРаше также будет: медитирует вся страна на дух Виссарионыча, докаркаются.

 • Nikolay Karasik

  Зря он так волнуется, к нему такую меру, вряд ли применят. А ведь могли б запросто, кто им не даёт, просто освежевать министра и накормить им остальных генералов, так сказать в назидание. В стране, подобной сев. Корее,
  возможно всё, как и в не столь далёкие, по историческим меркам, голодные довоенные годы в СССР, когда заключённых в тамбовской тюрьме, кормили мясом их расстрелянных и сваренных товарищей.

 • Pingback: Payday loans()