Путін підріс

Ріст Путіна: Путін і Кіркоров

За останніх пів року президент Російської Федерації Володимир Путін підріс на 3 сантиметра. Про це йдеться в оприлюднених сьогодні результатах соціологічного дослідження “Левада-центру”.

За останнім опитуванням, проведеним “Левада-центром” у вересні 2014 року серед російського населення, соціологічний ріст Володимира Путіна становить 183 см. Це на три сантиметра більше, ніж було у березні цього ж року.

Ми вважаємо, що найважливішим фактором збільшення росту Путіна в очах росіян є повернення Криму Російській Федерації, – розповідає замдиректора “Левада-центру” Богдан Муравський. – Проте, збільшення росту Путіна помітне лише якщо брати період у шість місяців. Якщо ж взяти дослідження, яке ми проводили у червні цього року, то ріст Путіна не збільшився, а навіть зменшився на цілих 5 сантиметрів (був 188 см). Безумовно, це пов’язано з конфліктом на сході України. Наші аналітики допускають, що якщо Путін продовжуватиме ескалацію конфлікту на Донбасі, то вже за пів року його ріст, на думку населення, буде навіть меншим за ріст Медведєва.

Зазначимо, соціологічний ріст прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва вже кілька років поспіль залишається незмінним і становить 157 сантиметрів.

Нагадаємо, раніше в Росії відредагували статтю у “Вікіпедії” про Путіна, написавши, що його зріст – 190 см.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Путін підріс.